Helis More’un İnşaat Çalışmaları Başladı…

Avrupa’nın en büyük adliyesi Kartal Adliye Sarayı’nın açılmasıyla arsa ve konut değerleri tırmanışa geçen Kartal İlçesi kentsel dönüşüm ile tamamen yeni bir silüet kazandı. Çarpık kentleşmenin kendini düzenli yerleşime bıraktığı bölgede konut fiyatları da yükseliş trendinde. Helis Yapı’nın hayata geçireceği, inşasına başlanan proje; Helis More Kartal’ın en değerli konumunda yükseliyor! Adalar manzarasına hakim balkonlu ofis ve konutları; E-5’ten direk girişi bulunan mağazaları ile Helis More eşsiz bir konuma sahip.

İnşaat ve teslim tarihi arasında Helis Metro Ofis projesi’nin satış fiyatları 2, Helis Beyaz Ofis’in ise 3 katına yükseldiğini belirterek; Helis Yapı’nın ustalık eseri olan Helis More’u kaçırılmayacak bir yatırım fırsatı olarak sizlere sunuyoruz.

Helis More, İstanbul’un akciğerleri olarak bilinen Aydos Ormanları’nın yakınında bulunan konumuyla şehrin en temiz havasına sahiptir. Toplam 49.000 metrekarelik alanın 2.500 metrekaresi sosyal tesis alanı olarak ayrılmış olup 31 katlı projenin 231’i konut, 52’si ofis, 6’sı mağaza olmak üzere 289 bağımsız bölümden oluşmaktadır. 7 farklı ünite planı bulunan Helis More konutlarında siz ve aileniz için en uygun evi bulmak çok kolay!

Katlarından biri sadece sosyal tesis olarak ayrılan projede toplantı odaları, konferans ve sinema salonu, açık ve kapalı havuzu, cafe ve restoranları, oyun ve sinema salonları, kuru temizleme ve lostra hizmeti, çocuk oyun salonu, sağlık hizmeti, yürüyüş parkuru, hamam, sauna ve masaj hizmetiyle kelimenin tam manasıyla bir yaşam merkezi!Siz değerli misafirleri için tüm ayrıntıları düşünen Helis More, sizlerin misafirleri için de 2 daire ayırmış durumda. Konaklamaya gelen misafirlerinizi Helis More misafir dairelerinde ağırlayıp 5 yıldızlı otel konforu yaşatabilirsiniz.

Şehrin trafiğinden arınmış bir noktada olan proje Metrobüs ve Marmaray bağlantısı bulunan Yakacık metro durağına yürüme mesafesinde bulunmakta. Sabiha Gökçen Havaalanı, Yalova Deniz Otobüsü ve Yüksek hızlı trene ise sadece 15 dk. içerisinde ulaşılabilir konumda bulunuyor.

2017 sonunda teslim edilecek olan projenin inşaası hızla devam etmekte olup birimlerin çoğu rezerve edilmiş durumda. Sizde bu değerli projede yerinizi almak için acele edin!