Ofis – Mağaza

Helis More, 11.000 m3’lük devasa Atrium’u olan, mimarisi sayesinde iç avluya kolaylıkla ulaşılabilecek şekilde tasarlanmış, 3 katta toplam 52 adet ofisten oluşmaktadır. Proje dâhilinde bulunan ozalit odası ile baskı işlerinizi ofisinizden uzaklaşmadan yapabilirsiniz. Ofis resepsiyonu ve ofis otoparkı için panaromik cam cepheye sahip 3 adet asansör bulunmaktadır. Atriumun tam ortasından geçen köprü bağlantıları ile ofislere ulaşım kolaylıkla sağlanmaktadır.

İç avlu zemininde ofis çalışanlarının fazla uzaklaşmadan oturup içecek ve atıştırmalıklar temin edebilecekleri, take-away hizmeti veren mini bir “More Cafe” bulunmaktadır. Gün ışığı alan ve eşsiz bir dinamik manzara yaratan dizaynıyla iç avlu ve her ofis için ayrı ayrı bulunan dış balkonlar gün içinde kısa aralar verip dinlenmeniz için harika seçenekler sunuyor.

Çalışanların sadece işine odaklanabilmeleri için tüm ayrıntılar düşünülmüş olan ofislerde teknolojik altyapı ve profesyonel yönetim sayesinde kurumsal maliyetler düşürülerek verimlilik artıyor. Tüm sosyal donatıların yanı sıra toplantı ve seminer salonu, kurye alanı ve her ofis için özel ayrılmış 7 metrekarelik depolama alanı bulunuyor. Metro ile direkt ulaşımın olması da değerli zamanınızı işiniz için harcama olanağı sunuyor.

Öncelikli olarak yatay ofis olmakla birlikte tüm “Helis More” sakinlerinin kullanımına açık olan modern ve şık çizgilerle tasarlanmış ve Tüm teknolojik altyapıya sahip, ses yalıtım sistemi mevcut olan 3 adet toplantı odası mevcuttur. İş dünyası için 3. Katta bulunan 150 kişilik konferans salonu, fuaye ve kokteyl alanı ile kullanıcılarına hizmet verecektir.

Sürekli gelişen ve değerlenen bölge Kartal’da yükselen Helis More; E-5 görüş alanı ve eşsiz mimarisiyle markanıza prestij katacak. Birleştirilebilir mağaza ve ofis özellikleri ile herkes için uygun bir seçenek barındıran bu proje sizleri bekliyor!