Konut – Residence

Eviniz sizin hayatınız. Hayatı özel kılmak adına kendinize yapabileceğiniz en büyük iyilik ise Helis More’a taşınmanız. Residence dairenize bir yuva sıcaklığı getirecek ayrıcalıkları ile Helis More, hayatınıza huzur ve mutluluk katacak. 2.500 metrekarelik sosyal alanın tamamını aileniz ve komşularınız ile neşeli günler geçirmeniz için ayrıldı.

Yaz günlerinde havuz ve güneşlenme terasında geçireceğiniz keyifli zamanları; kış günlerinde kapalı havuzda devam edebileceksiniz.

Denizden gelen temiz havada koşmak için özel zeminde hazırlanan yürüyüş ve koşu parkuru sadece bir asansör uzağınızda olacak. Fitness, buhar odası ve Türk hamamı ile hayata sağlık katmak Helis More’da günlük rutinlere dönüşecek. Kapalı ve açık Lounge alanı siz ve değerli misafirleriniz için özel olarak ayrıldı. Teknolojik altyapısı, hazırlanmış bireysel çalışma ofisleri ve game center ile her ruh haline uygun sosyal donatıyı Helis More’da bulacaksınız. Pencerelerinizi Adalar manzarasına açacağınız keyifli yaşamın adresi, şehrin en yeni yatırım fırsatı Helis More’da konut sahibi olmak için acele edin!

Size en uygun yaşam alanını seçmek için yandaki interaktif kat planından yararlanabilirsiniz >>>