Şehirli Yaşa

Helis More’un çevresindeki alışveriş ve yaşam merkezleri ile hayatınızı kolaylaştıracak konumu sizlere şehrin merkezinde huzurlu bir yaşamın kapılarını açıyor. Hayatı yaşamayı motto haline getirmiş bu proje hareket ve heyecanı; özgürlük ve sükunet ile şehrin ortasında yaşamak isteyenlere hitap ediyor.

Trafiksiz Yaşa

İstanbul’un her noktasına araçsız ulaşım sağlayabileceğiniz Helis More’dan, Kadıköy-Kartal arası metro ulaşımının yanı sıra Marmaray ve Metrobüs aktarması ile Atatürk Havalimanı’na kadar ulaşabileceğiniz gibi ulaşımın kalbindeki bu projeden metroyla Sabiha Gökçen Havaalanı’na, aracınızla Yüksek Hızlı Tren ve Hızlı Feribot’a sadece 15 dakikada ulaşarak, Sakarya, Bursa, Yalova, Eskişehir gibi şehirlerimize de trafiksiz gidebilirsiniz.

Kazançlı Yaşa

Kentsel dönüşüm sürecinde olan, bu nedenle metrekare değeri günden güne artan Kartal’da; sunduğu hizmetler ile rakiplerinden ayrılan, konut ve ticari alanları ile bölgenin en yenilikçi karma projesi Helis More sizlere ayrıcalıklı bir yaşam sunuyor. İnşaatına başlandığı andan itibaren büyük çoğunluğunun satışı gerçekleşen projede günden güne metrekare değeri artmaktadır. Yatırımcısına henüz tamamlanmadan kazandırmaya başlayan bu projede yerinizi ayırmak için acele edin!

Sağlıklı Yaşa

Sağlığınız bizim için önemlidir. Helis More mimarisinde sağlık alanları geniş yer kaplıyor. Geleneksel mimari ile döşenmiş Türk hamamı ve cilt sağlınız için buhar odası sizi ayrıcalıklı hissettirecek. Birbirinden ayrılmayan Spor&Sağlık kavramları Helis More’da sizler için bir araya geliyor.

Profesyonelliği Yaşa

Helis More Residences/Offices sunduğu profesyonel tesis yönetim hizmeti size tamamen ailenize/işinize odaklanma fırsatı veriyor. Helis More’da yaşayan herkesin kullanabileceği tüm teknolojik altyapısı hazırlanmış bireysel çalışma ofisleri ile kendinize huzurlu bir çalışma ortamı sağlayabilirsiniz.

Sporu Yaşa

Artık spor yapmaya üşenmeyeceksiniz… Bir asansör uzaktaki spor salonu eve girmeden uğradığınız bir durak haline gelecek. Her daim kullanımınıza açık olacak fitness salonu ve açık havada bulunan 190 metrelik yürüyüş parkuru ile spor hayatınızın bir parçası olacak!

Huzuru Yaşa

Sevdiklerinizle geçireceğiniz huzurlu anlar paha biçilemez… İstanbul’un en güzel manzarasına uyanmak ve Aydos Ormanları’nın bol oksijeninde İstanbul’un havasının en temiz semtinde yaşamak için siz de Helis More’a gelin ve hikayenizi huzurla yazın.

Lüksü Yaşa

Helis More mimarisi, profesyonel yönetimi, sosyal donatıları ve tüm ayrıntıları ile lüks bir yaşamın kapılarını aralıyor. Ayrıcalıkları hayatınıza bir paket halinde sunan Helis More’da size kendinizi özel hissettirecek tüm donatılar mevcut. Bu ayrıcalıklı yaşama makul fiyatlarla erişebilmek için bizlerle iletişime geçin!

Teknolojiyi Yaşa

Helis More’da kurulu olan son teknoloji internet altyapısı ile dünyayla olan bağınızı hiç koparmayın. Bünyesinde çalışan IT service tüm bu teknolojinin kurulumu ve muhafazasını sağlamak için görevlendirildi. Eviniz ve ofisinizde teknolojik güvenlik sistemleri siz ve sevdiklerinizin huzuru için düşünüldü. Sizler de Helis More’a taşınarak teknoloji dünyasının tadını çıkartın.

Zamanı Yaşa

Zaman geri getirilemeyen, satın alınamayan en değerli varlığınızdır. Helis More profesyonel yönetimi ile size en değerli varlığınızı, zamanı geri kazandırıyor. Teknik ekip, kuru temizleme, temizlik ekipleri ve profesyonel yönetime dahil tüm hizmetlerle Helis More size vakit kaybı yaratan tüm işleri ortadan kaldırıyor. Siz sadece hayatı yaşamaya odaklanın.

Helis’i Yaşa

Helis Yapı, bölgenin bugününe göre değil, geleceğine yönelik, estetik, çevre dostu, şehre yük getirmeyen ve ona değer katan eserler üretir. Sanatsal bakış açısını son teknoloji mimari teknikler ile birleştirerek sizlere mükemmelliği sunar. Tamamladığı ofis projelerinde çalışma motivasyonunu arttırıcı tüm donatıları sağlamış olan Helis Yapı, şimdi karma projesi olan Helis More’un tüm ayrıntıları için titizlikle çalışarak sizlere ev ve iş hayatındaki mükemmelliği aynı projede sunuyor.